SES Creativ e® AQUA Okouzlující barvy ve vaně

SES Creativ e® AQUA Okouzlující barvy ve vaně


Cena
252 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270401

EAN: 8710341130657

SES Creativ e® AQUA Okouzlující barvy ve vaně
Tento text je přeložen automaticky.
Kouzlo ve vaně?

S touto jedinečnou sadou SES Creativ e je to možné! Nudné pěnové koupele jsou nyní minulostí. Barevná hůlka zbarví vodu do koupele ve skvělých barvách - takže B aden je mnohem pestřejší a vzrušující. Jednoduše vyberte růžovou nebo modrou barvu tabletu a vyplňte kouzelnou hůlku. Když je hůlka houpána vodou, je barva rozložena ve vaně. Pokud to chcete ještě magičtější, jednoduše dejte růžové a modré tablety do sebe v kouzelném hůlce a voda zafarbí do purpurové barvy v žádném okamžiku.

Podrobnosti:
  • Obsah: kouzelná hůlka, 2 růžové a 2 tablety modré barvy
  • Barví pouze vodu, ne kůži nebo vanu.
  • Věk: od 3 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení! Používejte pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SES Creativ e® AQUA Okouzlující barvy ve vaně
252 Kč