Slevové překvapení!
Slevové překvapení!
Kupón až na
2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
SES Creativ e® Emotimals Lenny

Cena
758 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270415

EAN: 8710341144616

SES Creativ e® Emotimals Lenny
Tento text je přeložen automaticky.
Vkročte do plyšového světa emotikálů!

Tato roztomilá malá zvířata od SES Creativ e jsou nic jiného než obyčejná, protože obsahují velmi zvláštní doplňky: srdce, které umí hrát osobní zprávy. Jak to funguje? Pomocí funkce nahrávání lze zaznamenat a uložit do srdce až tři osobní oznámení po 10 sekundách. Zprávy jsou pak spouštěny senzorem pohybu: Jakmile se plyšová hračka pohne o něco silněji, srdce přehraje hlasovou zprávu. Ať už je to sladké, vtipné nebo povzbuzující zprávy, skvělá věc je, že děti mohou slyšet známé hlasy svých rodičů, prarodičů nebo sourozenců, i když nejsou poblíž.

Roztomilý Emotimální lenost Lenny může být osobní kouzlo štěstí nebo vhodný společník na cestě, na přenocování mimo domov nebo na usínání. Díky měkkému materiálu poskytuje roztomilé plyšové zvíře nezapomenutelné mazlení! Doba záznamu je 3x 10 sekund.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 23 x 20 x 15 cm
  • Obsah: 1 plyšová hračka, 1 srdce
  • Materiál: plyš
  • Věk: od 12 měsíců

Attentio
n
Záznamové srdce lze vyjmout jednotlivě a integrován do Emotimalu znovu bez jakýchkoli problémů

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SES Creativ e® Emotimals Lenny
758 Kč