Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SES Creativ e® Emotimals Lilly
Momentálně vyprodáno
Varianta:
  • SES Creativ e® Emotimals Lilly
    Momentálně vyprodáno
  • SES Creativ e® Emotimals Lenny
  • SES Creativ e® Emotimals Pip
  • SES Creativ e® Emotimals Mika

Cena
739 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277559

EAN: 8710341144623

SES Creativ e® Emotimals Lilly
Tento text je přeložen automaticky.
Vkročte do mazlivého světa emotiků!

Tato roztomilá malá zvířata od SES Creativ e jsou nic jiného než obyčejná, protože obsahují velmi zvláštní zvláštnost: srdce, které umí hrát osobní zprávy. Jak to funguje? Pomocí funkce nahrávání lze zaznamenat a uložit do srdce až tři osobní oznámení po 10 sekundách. Zprávy jsou pak spouštěny senzorem pohybu: Jakmile se plyšová hračka pohne o něco silněji, srdce přehraje hlasovou zprávu. Ať už je to sladké, vtipné nebo povzbuzující zprávy, skvělá věc je, že děti mohou slyšet známé hlasy svých rodičů, prarodičů nebo sourozenců, i když nejsou poblíž.

Roztomilý Emotimální zajíček Lilly může být osobní kouzlo štěstí nebo perfektní společník na cestě, na přenocování mimo domov nebo na usínání. Díky měkkému materiálu poskytuje roztomilé plyšové zvíře nezapomenutelné mazlení! Doba záznamu je 3x 10 sekund.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 23 x 20 x 15 cm
  • Obsah: 1 plyšová hračka, 1 srdce
  • Materiál: plyš
  • Věk: od 12 měsíců

Attentio
n
Záznamové srdce může být bez problémů odstraněno jednotlivě a znovu začleněno do Emotimalu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější