Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SES Creativ e® Funmais Dino s dřevěnou kostrou
Momentálně vyprodáno

SES Creativ e® Funmais Dino s dřevěnou kostrou


Cena
251 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A250954

EAN: 8710341249885

SES Creativ e® Funmais Dino s dřevěnou kostrou
Tento text je přeložen automaticky.
Tento skvělý Funmais Dino je díky své dřevěné kostře obzvláště stabilní. Nejprve sestavte dřevěné části a poté přilepte Funmais vločky na kostru. Přilepte dodané nálepky na Dino, abyste získali realistický výsledek. A po řemeslech budete mít skvělou výzdobu svého pokoje!

Podrobnosti:
  • Obsah: 400 kukuřičných cihel, dřevěné dino k sestavení , plastové nože / houby, lepidlo a štětec, samolepky k dekoraci, návod
  • Rozměry: 25 x 7 x 25 cm
  • Materiál: kukuřice
  • Věk: od 5 let

Pozor
Obsahuje malé části: Nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější