SES Creativ Super Dough Modelína 8 barev

SES Creativ Super Dough Modelína 8 barev

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

396 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099223

SES Creativ Super Dough Modelína 8 barev
Super Dough modelína 8 barev
Číslo výrobku: 00498

Modelovací sada extra velikosti s formičkami od SES. Obrovská modelovací zábava pro celou rodinu. Velká sada od SES se dvěma nádobkami s aromatickou modelínou (jablko a jahoda), 2 nádobkami třpytivé modelíny, 2 nádobkami Trendy modelíny a 2 nádobkami super modelíny. Modelína od SES je na kukuřičné bázi, je nejedovatá, bez obsahu glutenu, zůstane při modelování dlouho měkká a je vyráběna v Nizozemí. Včetně 12 vykrajovacích formiček.

Podrobnosti:
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SES Creativ Super Dough Modelína 8 barev
396 Kč