SES Creative Roztřiď!
Cena
317 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294201

EAN: 8710341131043

SES Creative Roztřiď!
Tento text je přeložen automaticky.
Seřadit podle barvy! Nebo dáváte přednost třídění podle tvarů? Tato sada od SES Creative nabízí náročnou a povzbuzující zábavu pro nejmladší hráče. Karty v modré, růžové, žluté a zelené lze třídit podle barvy nebo tvaru.

Příliš snadné? Žádný problém: V další úrovni použijete roztomilé motivy k vytvoření tematického kvarteta, jako jsou budovy, jídlo, zvířata nebo vozidla.

S touto diverzifikovanou sadou her zůstává vzrušující, protože děti jsou znovu a znovu vyzývány. . Trénují svůj smysl pro barvy a tvary, soustředění, koordinaci očí a rukou a mají spoustu zábavy! Příručka vysvětluje vše podrobně - takže se nic nemůže pokazit.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 4 x 20 cm
  • Obsah: 16 disků pro přehrávání ve 4 tvarech, nálepky v 16 barvách, úložný box, pokyny
  • Naučte se třídit podle barvy, tvaru a motivu
  • 16 robustních herních disků ve 4 tvarech
  • Moderní e, krásné barevné obrázky
  • Robustní úložný box
  • Věk: od 24 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SES Creative Roztřiď!
317 Kč