SEVI Kit System - Looping - Kuličková dráha

SEVI Kit System - Looping - Kuličková dráha


1.091 Kč
Cena
773 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
318 Kč (29%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A079678

SEVI Kit System - Looping - Kuličková dráha
Kit System - Looping - Kuličková dráha
číslo výrobku: 82757

Linie Sevi systém nabízí produkt pro děti od osmi let, je to správná výzva ke stavění drah. Je to zábava nechat kuličky klouzat dolů a pozorovat jejich jízdu. Tato hra pomáhá, při spojování trubiček, které tvoří dráhu pro kuličky, procvičit zručnost a preciznost. Co by je mohlo uspokojit? Přece když je dráha hotová, kulička se rychle roluje dolů. Zvládni všechny obtížnosti a postav si dráhu snů. Zahrej si veselý zápas s tvými přáteli... Která kulička bude první v cíli?

Podrobnosti:
• Dvě možnosti pozice k přisání: horizontálně a vertikálně.
• Rozměry: ca. 38,5 x 29 x 7 cm
• plánek
• Od 8 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SEVI Kit System - Looping - Kuličková dráha
1.091 Kč
773 Kč
Top značky