SHOOSHOOS Boys Baby Boty POMPIERS BLUE

SHOOSHOOS Boys Baby Boty POMPIERS BLUE


Velikostní tabulka

Cena
737 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A131981

SHOOSHOOS Boys Baby Boty POMPIERS BLUE
DĚTSKÁ OBUV

SHOOSHOOS kožené boty - značkové zboží z Francie

Značka SHOOSHOOS nabízí všem rodičům, kteří hledají další přírodní produkty pro své dítě, moderní a svěží kolekci. SHOOSHOOS je značka, která vyrábí velmi kvalitní boty při velmi pečlivém zpracování z přírodních materiálů pro nejmenší děti pro první kroky do jejich života. SHOOSHOOS je také zapojen do několika projektů spravedlivého obchodu. Všechny materiály byly testovány nezávislými orgány, aby zajistily, že nejsou zahrnuty žádné znečišťující látky. Tyto materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a obaly jsou plně recyklovatelné. Kdykoliv je to možné, zobrazí se také raději výrobky a materiály z Francie a Evropy. Takže si můžete být jisti, že jsou skutečně zahrnuty v úvahu všechny aspekty vašeho výběru dětské obuvi. SHOOSHOOS - nejlepší volba pro první boty dítěte.

Hezké boty pro kluky s motivem hasičů. Elastická manžeta zajišťuje pevné držení boty, protiskluzová podrážka zajišťuje bezpečnost i na hladším povrchu. Boty vyrobené v Jižní Africe v rámci projektu Fair Trade v souladu s evropskou normou EN 71-3.

Detaily:
• Pohodlné a bezpečné nošení díky gumovým páskem
• protiskluzová a odolná kožená podrážka
• Materiál: 100% Kůže

Velikost:
0 - 6 Měsíců Délka chodidla = 10 cm = cca Vel. 19
6 - 12 Měsíců Délka chodidla = 11,2 cm = cca Vel. 20/21
12 - 18 Měsíců Délka chodidla = 12,2 cm = cca Vel. 22

Poznámky: Boty jsou poměrně velké.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SHOOSHOOS Boys Baby Boty POMPIERS BLUE
737 Kč