SHOOSHOOS Girls Baby Dětská obuv FLEUR ROSE DAISY

SHOOSHOOS Girls Baby Dětská obuv FLEUR ROSE DAISY

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

687 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073977

SHOOSHOOS Girls Baby Dětská obuv FLEUR ROSE DAISY
DĚTSKÁ OBUV

SHOOSHOOS kožené boty - značkové zboží z Francie

Značka SHOOSHOOS nabízí všem rodičům, kteří hledají další přírodní produkty pro své dítě, moderní a svěží kolekci. SHOOSHOOS je značka, která vyrábí velmi kvalitní boty při velmi pečlivém zpracování z přírodních materiálů pro nejmenší děti pro první kroky do jejich života. SHOOSHOOS je také zapojen do několika projektů spravedlivého obchodu. Všechny materiály byly testovány nezávislými orgány, aby zajistily, že nejsou zahrnuty žádné znečišťující látky. Tyto materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a obaly jsou plně recyklovatelné. Kdykoliv je to možné, zobrazí se také raději výrobky a materiály z Francie a Evropy. Takže si můžete být jisti, že jsou skutečně zahrnuty v úvahu všechny aspekty vašeho výběru dětské obuvi. SHOOSHOOS - nejlepší volba pro první boty dítěte.

Roztomilé, růžové dětské boty z měkké kůže se skvělými, kontrastními nášivkami květin. Elastická manžeta zajišťuje pevné držení boty, protiskluzová podrážka zajišťuje bezpečnost i na hladším povrchu. Boty vyrobené v Jižní Africe v rámci projektu Fair Trade v souladu s evropskou normou EN 71-3.

Detaily:
• Pohodlné a bezpečné nošení díky gumovým páskem
• protiskluzová a odolná kožená podrážka
• Materiál: 100% Kůže

Velikost:
0 - 6 Měsíců Délka chodidla = 10 cm = cca Vel. 19
6 - 12 Měsíců Délka chodidla = 11,2 cm = cca Vel. 20/21
12 - 18 Měsíců Délka chodidla = 12,2 cm = cca Vel. 22

Poznámky: Boty jsou poměrně velké.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SHOOSHOOS Girls Baby Dětská obuv FLEUR ROSE DAISY
687 Kč