SIGG Láhev na pití 0,6 l Sheepworld

SIGG Láhev na pití 0,6 l Sheepworld


MOC¹
626 Kč
Cena
567 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
59 Kč (9%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A177118

SIGG Láhev na pití 0,6 l Sheepworld
SIGG Switzerland AG vyrábí ve Švýcarsku od roku 1908 hliníkové lahve. SIGG lahev je jedna z nejznámějších, opětovně zužitkovatelných lahví na světě. SIGG lahev je švýcarský kvalitní produkt, který plně odpovídá požadavkům na výrobky, které jsou "swiss made". Extrémně dobře těsnící otočný uzávěr a její nízká hmotnost z ní dělají ideálního průvodce na volný čas. SIGG jako inovativní a revoluční firma nabízí velký výběr různých řešení pro nápoje.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 8589.10
 • Objem: 0,6 l
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  SIGG Láhev na pití 0,6 l Sheepworld
  MOC¹ 626 Kč
  567 Kč
  Top značky