Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity

sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity


Cena
1.304 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269308

EAN: 4001190422630

sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity
Tento text je přeložen automaticky.
Housenka pro všechny případy - pro pokládání, podporu a objevování.

Velká polštář a hrací polštář o délce cca. 71 cm doprovází děti po mnoho let. Děti lezoucího věku prozkoumávají hmatové a akustické prvky se všemi smysly: praskající fólie v dlouhých pocitech, kroužek na zuby, květ zubů a chrastící prsten na nohou a chrastící, pískající a praskající fólie skrytá uvnitř nohou. Zrcadlo nabízí další optické podněty a rychle přitáhne pozornost vašeho malého oblíbeného!

Pro starší děti je barevná housenka velmi populární jako mazlivá poduška v rohu na čtení nebo v posteli. Program sigQid PlayQ Baby Activity + Learning podporuje svými aktivními textilními hračkami různé fáze vývoje v prvních 12 měsících. Senzory, motorické dovednosti a poznání - dětské hračky úspěšné kolekce PlayQ mohou objevit děti se všemi smysly a učit se hraním. Už nikdy se člověk neučí tolik v tak krátké době jako v prvních letech svého života. A nikdy předtím nebylo tak důležité, aby rodiče a prarodiče co nejlépe podporovali a doprovázeli své děti a vnoučata v jejich rozvoji.

Systém PlayQ od společnosti sigikid PlayQ podporuje tuto touhu krásnými produkty, které hravě a jemně propagují i ​​ty nejmenší děti. Aktivní housenka se doporučuje od 3 měsíců věku a snadno se čistí v pračce.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Už více než 50 let sledujeme jasný jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Podrobnosti:
  • S pískáním, chrastítkem, kousnutím prstenové, zrcadlové a praskající funkce
  • rozměry: 71 x 26 x 27 cm
  • Materiál: 100% Polyester Výplň: 100% polyester
  • Lze prát do 30 ° C
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity
1.304 Kč