sigikid ® Active roll Green
eko -13%
Varianta:
  • SIGIKID PlayQ Aktivní válec
  • sigikid ® Active roll Green

MOC¹
1.732 Kč
Cena
1.510 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
222 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A330661

EAN: 4001190395460

sigikid ® Active roll Green
Tento text je přeložen automaticky.
NATURAL - SUSTAINABLE - FAIR - ECOLOGICAL - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a zodpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření řady GREEN .

Všechny materiály použité v této řadě jsou 100% ekologické - svrchní tkaniny pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA) a jako výplňový materiál je použita ovčí vlna.
Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné. Řada GREEN active zahrnuje textilní aktivní hračky k objevování a zkoumání. Různé materiály stimulují jemnou motoriku a podporují haptické vnímání.

Když se děti začnou plazit, svět je pro ně ještě zajímavější a chtějí stále objevovat něco nového. Aktivní prolézací válec o rozměrech 30 x 15 cm ve zlatožluté, Orange , béžové a tyrkysové barvě s přátelskou liškou je pro tuto vývojovou fázi ideální. Nabízí však také první aktivity pro děti od 3 měsíců věku. Je příjemně měkká na ležení a obsahuje mnoho vzrušujících zvuků a funkcí pro hraní a objevování.
Dítě se učí rozpoznávat první souvislosti a poznává princip příčiny a následku. Uvnitř válce je například ukryto chrastítko, které při pohybu válcem vydává tichý zvuk. Na boku je zapracována praskající fólie, která vzbuzuje zvědavost dítěte a trénuje jeho sluch. Sukovaný, přírodní, hladký kroužek z bukového dřeva lze snadno uchopit malými dětskými ručičkami.

Plazení se tak různými způsoby trénuje základní motorické dovednosti dítěte.
Všechny materiály jsou pečlivě zpracovány; vzhledem k vysoce kvalitní výplni z vlny se doporučuje prát na 30 °C v pracím cyklu pro vlnu.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit. Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 15 x 15 cm
  • s chrastítkem, praskající fólií a kroužkem z bukového dřeva
  • Vnější materiál: 100 % organická bavlna, kroužek z bukového dřeva
  • Materiál uvnitř: 100 % panenská vlna
  • Péče: lze prát na 30° v pracím cyklu na vlnu, nejprve odstraňte dřevěné části.
  • Věk: od 3 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: sigikid ® Active roll Green
5
26 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 22
 
4 hvězdičky
| 3
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Active roll Green
sigikid ® Active roll Green
MOC¹ 1.732 Kč
1.510 Kč