sigikid ® Aktivní hra na trubku a za studena
Cena
415 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A326996

EAN: 4001190426805

sigikid ® Aktivní hra na trubku a za studena
Tento text je přeložen automaticky.
Pro malé hudebníky!
Tato dětská hračka z řady PLAY & COOL dělá radost nejen dětem, ale vykouzlí úsměv na tváři i pozorovateli zvenčí.

Série obsahuje skvělé dětské hračky pro chlapce a dívky - zdaleka ne v obvyklém růžovém a světle modrém provedení. Zábavné motivy, jako jsou hudební nástroje, nářadí a elektronika, jsou stylově provedeny a podpořeny autentickými obaly design .

Přibližně 32 cm vysoká žlutá trumpeta z měkkého plyšového mikrovlákna je neobvyklá aktivní hračka pro děti.
Náustek se skládá z kousacího povrchu, který může také pomáhat při prořezávání zoubků. Zabudované pískátko a praskající fólie ve zvonku poskytují akustické překvapení a povzbuzují dítě, aby plyšový nástroj prozkoumalo všemi smysly.

Aktivní hračka se doporučuje pro děti od 3 měsíců. Malé dětské ručičky mohou nástroj dobře uchopit a váš malý poklad brzy přijde na to, jak z plyšové trumpety vydávat zvuky.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní při 30 °C v šetrném cyklu. sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí testy při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dělají dobře rodičům i dětem.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 32 x 10 x 12 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Čištění: šetrný prací cyklus 30 °C
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Aktivní hra na trubku a za studena
sigikid ® Aktivní hra na trubku a za studena
415 Kč