sigikid ® Aktivní motýl Green
eko
MOC¹
866 Kč
Cena
823 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A330720

EAN: 4001190395606

sigikid ® Aktivní motýl Green
Tento text je přeložen automaticky.
NATURAL - SUSTAINABLE - FAIR - ECOLOGICAL - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a zodpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření řady GREEN .
Všechny tkaniny použité v této řadě jsou 100% ekologické - svrchní tkaniny z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA), jako výplňový materiál je použita ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné.

Přibližně 13 cm vysoký motýl je úchopová a aktivní hračka pro děti od 3 měsíců věku. Chrastítko s praskajícím efektem má záměrně takové rozměry, aby hračku dobře uchopily a držely i malé dětské ručičky. Roztomilý motýlek je připraven k prozkoumání všemi smysly během bdělých fází vašeho malého miláčka a pomáhá rozvíjet motorické dovednosti dítěte.
Směs různých barev - zlatožluté, tyrkysové, Orange , bílé, modré - a různých látek, jako je nikl, žerzej, plyš, poskytuje vizuální a hmatovou rozmanitost.

Chrastítko a praskající fólie jsou skvělou zábavou a odměnou za úspěšné pokusy o uchopení.
Přátelská tvář zvířátka je láskyplně vyšívaná. Hlava a modrobíle pruhované tělo jsou měkce vyplněny kuličkami vlny.
Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní při 30° v pračce v cyklu pro vlnu.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 23 x 9 x 10 cm.
  • S praskající fólií a chrastítkem
  • Vnější materiál: 100 % organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100 % panenská vlna
  • Čištění: Lze prát na 30 °C v cyklu pro vlnu.
  • Věk: od 3 měsíců

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Aktivní motýl Green
sigikid ® Aktivní motýl Green
MOC¹ 866 Kč
823 Kč