sigikid Aktivní panda - aktivita dítěte

sigikid Aktivní panda - aktivita dítěte


  • sigikid Active Butterfly - Baby Activity

Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269281

EAN: 4001190422821

sigikid Aktivní panda - aktivita dítěte
Tento text je přeložen automaticky.
Jaké dobrodružství - s vámi je toho hodně co objevit!

S touto dobrodružnou pandou se váš malý miláček nikdy nebude nudit - ať už v postýlce, při jízdě autem nebo v ohrádce. S pomocí aktivní pandy se hravým způsobem propagují motorické dovednosti dětí v prvním roce jejich života.

V těle plyšové hračky a v jejím těle je pro nejmenší instalováno mnoho her a možností uchopení podle věku. V listech byla prasklá fólie, do které se dostalo akustické přitažlivosti vašeho malého miláčku a vzbudilo tak přirozenou zvědavost. Plastové granule v hýždích a nohou umožňují pandě dobře sedět a podporují typický sigikid-vlnivý charakter.

K trénování senzorů byl na suchý zip připevněn chrastítko, které lze před praním snadno odstranit. Na pandově břiše je malá kapsa - ideální pro uložení chrastítka. Je to lepší způsob, jak se mazlit! Černé plastové oči jsou připevněny zajišťovacími disky na zadní straně. Provede se zkouška tahem k potvrzení upevnění. Tažné zařízení táhne po dobu 10 sekund, a tím potvrzuje správnou fixaci.

V neposlední řadě je třeba zmínit kroužek na pravé ruce aktivní hračky. To vytváří úlevu ve fázích kroucení vašeho dítěte. Úžasně měkké materiály nastavují hmatové akcenty pro malé ruce a čekají na prozkoumání všemi smysly. Plyšovou hračku lze prát v pračce při 30 ° C a odolávat častému praní.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Detaily:
  • rozměry: 30 x 14 x 12 cm
  • Lze prát do 30 ° C, před praním odstranit malé části
  • Materiál: 100% polyester
  • Věk: od 3 měsíců

Příslušenství

Cena
477 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Aktivní panda - aktivita dítěte
566 Kč