Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
sigikid® Aktivní spirála Motýlek, Newborn Activity

sigikid® Aktivní spirála Motýlek, Newborn Activity


Varianta:
  • sigikid® Aktivní spirála Motýlek, Newborn Activity
  • sigikid Aktivní spirální les, novorozená aktivita

Cena
911 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A261210

EAN: 4001190422494

sigikid® Aktivní spirála Motýlek, Newborn Activity
Během okamžiku lze připevnit - perfektní aktivní dětská hračka na cesty. Zářivě barevné spirálové přívěsky jsou ideálním společníkem v prvním roce života. Díky jejich praktickému tvaru je lze rychle ovinout přes držadlo dětské sedačky a proměnit v zábavný kolotoč na cestách. Model "Motýlek" má na koncích dvě barevné květiny.
Ke křidélku žlutého motýla je suchým zipem připevněno zrcadlo. Na křídlech modrého motýla je kousátko, které může poskytnout úlevu při prořezávání zoubků. Červený brouček je připojen k vibrujícímu chrastítku. Pokud za něj dítě zatáhne, brouček se s veselým vrtěním vrátí do výchozí polohy. Měkké materiály vyzývají k dotyku a objevování. Kromě zábavy navíc aktivní hračka podporuje koordinaci očí a rukou dítěte. Hračku pro miminko lze samozřejmě také připevnit k ohrádce nebo kolébce, pokud je opatřena příčkami.
Všechny materiály jsou velmi kvalitně zpracovány a vydrží i častější praní. Hračka je vhodná pro kojence od narození. sigikid přikládá velký význam vybraným materiálům a nápaditému designu. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 45 x 25 x 11 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • praní na 30 °C. Malé díly odstranit před praním.
  • Věk: od narození

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid® Aktivní spirála Motýlek, Newborn Activity
911 Kč