sigikid chrastítko šnek
Cena
579 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292234

EAN: 4001190424368

sigikid chrastítko šnek
Tento text je přeložen automaticky.
Legrační krysa šnek s vibracemi je skvělý zábavný tvůrce a rychle vzbudí zvědavost dítěte.

Vyšívaná ústa se zlomyslně usmívá as velkýma očima - vysoce kvalitní aplikace a okraje - hlemýžď ​​vypadá zvědavě z oranžového barevného malého Dům. Šnek měří asi 14 cm (není odizolovaný). Tělo hlemýždi může být nataženo vibračním mechanismem a pak se opět veselou krysou scvrknout. Hlava však nikdy zcela nezmizí do slimačích skořápek. Šnek je vzrušující aktivní hračkou a inspiruje i ty nejmenší děti svou jednoduchou, ale vzrušující chvění vibrací. Šnek je vyroben z extrémně měkkého mikrovlákna, a proto je také velmi vhodný jako měkký plyšový přítel.

Optika, haptika a akustika - děti od 3 měsíců mohou objevovat se všemi smysly a učit se hrou.
sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu a zůstává věrný svému hlavnímu principu: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI. Svět rodin děláme od začátku mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 14 x 10 x 13 cm
  • materiál: 100 % polyester
  • Čištění: Normální prací cyklus při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid chrastítko šnek
sigikid chrastítko šnek
579 Kč