sigikid Chrastítko šnek růžové

sigikid Chrastítko šnek růžové


  • sigikid Chrastítko šnek červený

MOC¹
273 Kč
Cena
246 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A186257

sigikid Chrastítko šnek růžové
Takové hezké chrastítko, že hezčího není.

A neobvyklé navíc. Hračka do ruky s chrastítkem má veselý obličej. Na hlavě jsou tykadla z elastického provázku, kde jsou na koncích uzlíky. Vyrobeno z měkkého mikroplyše a vhodné pro první roky miminka.

Malé dětské ruce je už dokáží uchopit. Jakmile miminko hračkou pohybuje, zazní jemné rolničky. Všechny materiály jsou kvalitně zpracovány a vydrží i častější praní. Sigikid klade velký důraz na vybrané materiály a promyšlený design.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 12 x 8 x 3 cm
  • Praní na 30 °C
  • Materiál: 100% polyester

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Chrastítko šnek růžové
MOC¹ 273 Kč
246 Kč
Top značky