sigikid® Flobo Flunderberg hnědý, malý. Sweety

sigikid® Flobo Flunderberg hnědý, malý. Sweety


Cena
500 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A261351

EAN: 4001190390014

sigikid® Flobo Flunderberg hnědý, malý. Sweety
Kamarád, dobrý kamarád, nejlepší kamarád na světě..!

Plyšový medvídek Flobo Flunderberg ze série Sweety je neuvěřitelně měkký a zve k mazlení a hlazení. Knoflíkové oči a barevně kontrastní nos ho dělají velmi přátelským na první pohled. Jako by řekl on: Mazlete se semnou!

Tento vysoce kvalitní hnědý plyšový materiál je vyplněn polyestrovou vatou. Malé množství plastových kuliček v oblasti hýždí, paží a nohách nechá medvídka sedět klidně a podporuje typickou Sigikid formu. Velké černé umělohmotné oči jsou zafixované zezadu. Pro potvrzení jejich upevnění se provádí zkouška tahem. Za použití tažného zařízení po dobu 10 sekund se potvrdí správná fixace.

Když se tento medvídek ušpiní, lze jej vyprat v pračce. Snadno je jej lze prát při teplotě 30 °C. Plyšové zvíře je 32 cm velké a vhodné pro děti od narození.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 32 x 15 x 12 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Lze prát na 30 °C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid® Flobo Flunderberg hnědý, malý. Sweety
500 Kč