sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre

sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre


Varianta:
  • sigikid ® Glove Animals Moje divadlo little
  • sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre

MOC¹
371 Kč
Cena
343 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A327012

EAN: 4001190427833

sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre
Tento text je přeložen automaticky.
Pět malých neposedů se vrtí sem a tam, pěti malým neposedům to vůbec nepřipadá těžké!
Jaká zábava: pět barevných skřítků ožije, když si maminka nebo tatínek nasadí rukavici a pohne prsty. Někdy jednotlivě, někdy všichni dohromady, někdy pomalu, někdy rychle, skřítci tančí na veselé říkanky nebo vyprávějí dětem malé příběhy. Představivosti se meze nekladou!

Skřítkovská rukavice je skvělý způsob interakce s dítětem. Skřítky lze použít k vyprávění příběhů, hlasitému čtení nebo zpěvu, abyste zvýšili pozornost dítěte.
Obličeje skřítků jsou vyšívané a všechny materiály jsou vysoce kvalitní. Extrémně barevné tkaniny vydrží časté praní při 30 °C v šetrném cyklu pračky.
Rukavice se doporučuje pro kojence a děti ve věku od 3 do 48 měsíců.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin útulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 28 x 16 x 2 cm
  • Materiál: 100 % polyester
  • Čištění: Lze prát při 30 °C
  • Věk: od 3 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre
sigikid ® Glove Secret Santa My little Theatre
MOC¹ 371 Kč
343 Kč