Sigikid Green hrací stroj pejsek

Sigikid Green hrací stroj pejsek


  • Sigikid Green hrací stroj zajíček
  • Sigikid Green hrací stroj ovečka

Cena
771 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268547

EAN: 4001190390526

Sigikid Green hrací stroj pejsek
PŘÍRODNÍ - ORGANICKÝ - BIO Přírodní materiály pocházející z kontrolovaného, ekologického zemědělství. Výrobek se vyznačuje neotřelým designem, který je typický pro výrobky pocházející z kolekce Green. Všechny látky použity v této řadě jsou 100% organické, svrchní materiál je z kontrolovaného ekologického zemědělství(kbA) a jako plnící materiál je využita ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy jsou v této kolekci vždy prováděny na vodní bázi a jsou chemicky neškodné.

Výrobky této kolekce mohou být perfektním dárkem k narozeninám či ke křtu. Díky barevné rozmanitosti je plyšová hračka pro děti vizuálně zajímavá, ale nabízí rovněž haptický zážitek pro malé ruce.
Měkce polstrovaná žába hraje jemnou melodii, čímž pomůže miminku usnout. Obličej je pracně vyšitý. Všechny materiály jsou velmi kvalitně zpracovány a vydrží i častější praní. Hrací strojek je třeba vyndat před praním. Je třeba otevřít bezpečnostní uzávěr pomocí kancelářské sponky (viz. návod). Pere se v pračce na 30°C. Hrací hodiny jsou od začátku určené pro miminko, a již před narozením se může pokládat na bříško nastávající maminky.

sigikid přikládá velký význam vybraným materiálům a nápaditému designu. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Společnost Sigikid zůstává věrna svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.

Podrobnosti:
  • Svrchní materiál je vyrobený z kontrolované organické bavlny
  • Snadno se čistí, lze hračku prát v pračce při 30
  • Hrací strojek je třeba před praním vytáhnout
  • Rozměry: 25 x 14 x 9 cm
  • Materiál: 100% ovčí vlna
  • Věk: od 0 měsíců

Upozornění:
Hrací strojek se nesmí dostat do rukou miminek ani malých dětí a musí být po vyprání hračky opět vložen do hračky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sigikid Green hrací stroj pejsek
771 Kč