Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Sigikid Green Plyšová ovečka
Momentálně vyprodáno

Sigikid Green Plyšová ovečka


Cena
648 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268544

EAN: 4001190390564

Sigikid Green Plyšová ovečka
PŘÍRODNÍ - ORGANICKÝ - BIO Přírodní materiály pocházející z kontrolovaného, ekologického zemědělství. Výrobek se vyznačuje neotřelým designem, který je typický pro výrobky pocházející z kolekce Green. Všechny látky použity v této řadě jsou 100% organické, svrchní materiál je z kontrolovaného ekologického zemědělství (kbA) a jako plnící materiál je využita ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy jsou v této kolekci vždy prováděny na vodní bázi a jsou chemicky neškodné.

Výrobky této kolekce mohou být perfektním dárkem k narozeninám či ke křtu. Díky barevné rozmanitosti je plyšová hračka pro děti vizuálně zajímavá, ale nabízí rovněž haptický zážitek pro malé ruce.
Ovečka se rychle stane velkým a stálým společníkem vašeho dítěte. Vysoce kvalitní dětská hračka je vyplněna měkkou vlnou. Ovečka dokáže sedět a pozorně tak sleduje denní rutinu svého nejlepšího přítele.
Ovečka je díky své velikosti vhodným společníkem na každém kroku. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a hračku lze prát v pračce. Zelený šátek je připevněn stehem, takže není možné jeho spolknutí. Plyšová hračka je vhodná již od narození.
Firma Sigikid klade velký důraz na výběr vhodných materiálů a nápaditý design. Akreditovanými institucemi se neustále kontroluje vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Společnost Sigikid zůstává věrna svému krédu: Pro děti jen to nejlepší.

Podrobnosti:
  • Svrchní materiál je vyrobený z kontrolované organické bavlny
  • Snadno se čistí, lze hračku prát v pračce při 30
  • Rozměry: 24 x 10 x 8 cm
  • Materiál: 100% ovčí vlna
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější