sigikid ® Gumové míče Sheep Softballs
Cena
247 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A327154

EAN: 4001190424115

sigikid ® Gumové míče Sheep Softballs
Tento text je přeložen automaticky.
Hrát si s míčem je zábava!
Chytání, házení, kutálení, střílení - hra s míčem je všestranná a podporuje soustředění, vnímání, uvědomování si těla, motorické dovednosti a samozřejmě i sociální chování dětí.

Dostanou se tak na čerstvý vzduch a mají dostatek pohybu. Modrý míč petrol s roztomilými ovečkami je díky průměru 17 cm a velmi přilnavému povrchu ideálním prvním míčem na hraní pro děti od jednoho roku.
Míč je vyroben ze 100% přírodního kaučuku, což je přírodní materiál, který se za studena smršťuje a za tepla rozpíná. Míč by proto neměl být dlouhodobě vystaven přímému slunečnímu záření.
Při nafukování je třeba striktně dodržovat uvedenou maximální velikost míče, jinak může dojít k jeho trvalé deformaci. Vezměte prosím na vědomí, že míčky mají zpočátku typický zápach přírodního kaučuku, který však časem vyprchá.
Míče na hraní neobsahují PVC, BPA ani vinyl, a jsou tedy naprosto nezávadné.

sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje výrobky vhodné pro děti, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 17 x 17 x 17 cm
  • Míč je dodáván nafouknutý
  • Otíratelné
  • Materiál: 100 % pryž
  • Věk: od 12 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: sigikid ® Gumové míče Sheep Softballs
5
12 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 10
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Gumové míče Sheep Softballs
sigikid ® Gumové míče Sheep Softballs
247 Kč