SIGIKID Hrací hračka - Domeček s ptáčky

SIGIKID Hrací hračka - Domeček s ptáčky


MOC¹
546 Kč
Cena
395 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
151 Kč-28%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A114789

EAN: 4001190409013

SIGIKID Hrací hračka - Domeček s ptáčky
Hrací hračka - Domeček s ptáčky
Číslo výrobku: 40901

Malý domeček s hudebním strojkem pro malé děti jim napomáhá usnout. Zatáhni za ptáčka a poslouchej. Jedna z pěti melodií je součátí balení. Pokud chcete jiné melodie do domečku, je možné hrací strojek vyměnit.

Podrobnosti:
• Rozměr: 32x14x5 cm
• V balení je obsažen hrací strojek.
• Svrchní materiál: 100% polyester Výplň: 100% polyesterová vata
• Lze prát na 30°C

Pozor!
Vyjměte hrací strojek před praním hračky Přečtěte si upozornění bezpečnostního uzávěru umístění hracího strojku. Pozor! Hrací strojek nesmí příjít do rukou dětí a po vyprání a uschnutí hračky se musí umístit zpět na své puvodní místo. Návod Bezpečnostní uzávěr otevřít kancelářskou sponou, nadzvednou západku a bezpečnostní uzávěr zavřít pomocí zmáčknutí západky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SIGIKID Hrací hračka - Domeček s ptáčky
MOC¹ 546 Kč
395 Kč