sigikid Hrací ovečka

sigikid Hrací ovečka


Cena
699 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A181950

sigikid Hrací ovečka
Pěkně měkká.

Měkce polstrovaná hrací ovečka hraje jemnou melodii na usnutí a zajišťuje uklidňující rituál při jití do postele. Jemná šedá Melange látka ze 100% bavlny, béžová látka Teddy ze 100% bio bavlny a všechny další materiály jsou kvalitně zpracované a vydrží i časté praní. Hrací strojek je třeba vyndat před praním. Je třeba otevřít bezpečnostní uzávěr pomocí kancelářské sponky (viz. návod). Pere se v pračce na 30°C.

Hrací strojek je vhodný od narození a často se pokládá už na maminčino bříško před narozením miminka. Sigikid klade velký důraz na vybrané materiály a promyšlený design. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 32 x 11 x 11 cm
 • Vnější materiál: 70% kbA bavlna, 20% bavlna, 10% polyester
 • Vnitřní materiál: 100% polyester
 • Čištění: Praní na 30° C
 • Věk: od 0 měsíců

 • Upozornění
  Hrací strojek vyjmout. Před praním ho prosím vytáhněte! Dbejte přitom upozornění kvůli bezpečnostnímu zipu. Pozor! Hrací strojek se nesmí dostat do rukou miminek a malých dětí. Po vyprání hračky musí být zase vložen. Návod Bezpečnostní zip otevřete rozevřenou kancelářskou sponkou díky zvednutí páčky. Bezpečnostní zip zavřít stlačením páčky.

  Příslušenství

  Cena
  482 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Hrací ovečka
  699 Kč
  Top značky