sigikid Hřejivý polštářek Bellarella

sigikid Hřejivý polštářek Bellarella


Cena
604 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A206339

sigikid Hřejivý polštářek Bellarella
Měkký hřejivý polštářek s výplní z višňových pecek utiší dítě a poskytne mu příjemné teplo. Vyjměte jen naplněný vnitřní sáček a ohřejte ho dle návodu v troubě nebo na topení.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 23 x 13 x 10 cm
 • Materiál: vnější 50% polyester, 50% bavlna; vnitřní: 100% polyester, třešňové pecky
 • Čištění: Obal se pere na 30 °C

 • Pozor!
  Upozornění ohledně organických plnících materiálů: Organické plnící materiály (jako jsou třešňové pecky, špalda, proso) velmi dobře pojímají teplo a chlad a po částech ho zase vydávají. Pro mazlivé teplo: Ohřívací polštářek vyjměte ze zvířete. Neohřívejte zvířátko! V troubě (max. 50°C, max. 10 min), na topení (několik minut). Nevhodné do mikrovlnné trouby! Nepřekračujte teploty ani časy (nebezpečí požáru). Polštářek neprat. Uchovávat neustále v suchu a pravidelně větrat. U rizikových skupin jako jsou lidé se sníženou imunitou nebo alergici může dojít k alergické reakci. Je třeba dbát pokynů pro péči a užití. Polštářek by neměl být používán nepřetržitě. Polštářek je třeba pravidelně nechat vyvětrat a uchovat v suchu. Je třeba se vyhnout každému druhu dlouhodobého promočení - jako např. u trvale ležících osob, které může vzniknout propocením. V těchto případech je třeba přestat používat polštářky s organickou výplní: pokud začne zapáchat (vzhledem k pomnožení plísní), tvoří se fleky vzhledem k vlhkosti, člověk reaguje alergicky nebo má problémy s dýchacími cestami, které nemají jasnou příčinu.

  Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Hřejivý polštářek Bellarella
  604 Kč
  Top značky