sigikid Hřejivý polštářek - medvěd
sigikid Hřejivý polštářek - medvěd
669 Kč
Všechny ceny vč. DPH

sigikid Hřejivý polštářek - medvěd


 • sigikid Hřejivý polštářek Bellarella

Cena
669 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A206336

sigikid Hřejivý polštářek - medvěd
Jsou dny, kdy se člověk necítí dobře.

Hřejivý polštářek, který vydává příjemné teplo, může přispět ke zlepšení. Studené nohy nebo bolesti břicha... Měkký medvěd se optimálně přizpůsobí tělu, takže se dítě rychle cítí lépe. Třešňový polštářek se dá vyndat pomocí zipu na zadní straně. Pro ohřání pecek třešní (bez plyšového zvířátka) dle návodu ohřát na topení nebo v troubě. Měkounký obal je z měkkého polyesteru a bavlny a dá se prát v pračce. Jak je u Sigikid běžné, vydrží materiály častější praní. Hřejivý polštářek je 23 cm velký a je vhodný už od narození. Sigikid velmi dbá na vybrané materiály a promyšlený design. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.
Podrobnosti:
 • Rozměr: 23 x 21 x 9 cm
 • Materiál: 50% polyakryl, 45% polyester, 5% bavlna; vnitřní: 100% polyester, třešňové pecky
 • Čištění: Obal se pere na 30 °C

 • Pozor!
  Upozornění ohledně organických plnících materiálů: Organické plnící materiály (jako jsou třešňové pecky, špalda, proso) velmi dobře pojímají teplo a chlad a po částech ho zase vydávají. Pro mazlivé teplo: Ohřívací polštářek vyjměte ze zvířete. Neohřívejte zvířátko! V troubě (max. 50°C, max. 10 min), na topení (několik minut). Nevhodné do mikrovlnné trouby! Nepřekračujte teploty ani časy (nebezpečí požáru). Polštářek neprat. Uchovávat neustále v suchu a pravidelně větrat. U rizikových skupin jako jsou lidé se sníženou imunitou nebo alergici může dojít k alergické reakci. Je třeba dbát pokynů pro péči a užití. Polštářek by neměl být používán nepřetržitě. Polštářek je třeba pravidelně nechat vyvětrat a uchovat v suchu. Je třeba se vyhnout každému druhu dlouhodobého promočení - jako např. u trvale ležících osob, které může vzniknout propocením. V těchto případech je třeba přestat používat polštářky s organickou výplní: pokud začne zapáchat (vzhledem k pomnožení plísní), tvoří se fleky vzhledem k vlhkosti, člověk reaguje alergicky nebo má problémy s dýchacími cestami, které nemají jasnou příčinu.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Hřejivý polštářek - medvěd
  669 Kč
  Top značky