sigikid ® hudební ovce Clock Green

Cena
1.043 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291764

EAN: 4001190392322

sigikid ® hudební ovce Clock Green
Tento text je přeložen automaticky.
Udržitelné výrobky, spravedlivé a odpovědně vyráběné, přírodní materiály z řízené ekologické kultivace a esteticky sofistikovaný Design jsou základy, na nichž je založeno sigikidní vytvoření série „Zelená“.

Všechny látky použité v této sérii jsou 100 % organických - vnější textilie pocházejí z řízeného organického pěstování (kbA), jako výplňový materiál se používá panenská ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou také na vodní bázi a chemicky bezpečné. Články řady jsou ideální jako dárek k narození nebo křtu. Roztomilé jehněčí je vyrobeno z měkkého tkaného plyšu a velmi pěkné starožitné růžové struktury Pot - celá organická bavlna - hlava je plná 100% panenské ovčí vlny. Roztomilá hudební skříňka o výšce asi 22 cm s uklidňující melodií je dokonalým společníkem pro kojence a batolata. Mechanický hrací mechanismus lze spustit pouhým tažením prstence z bukového dřeva. Jehněčí je také velmi vhodné pro hraní a mazlení: Četné možnosti uchopení, jako jsou dlouhé paže a uši, pomáhají dětem rozvíjet jejich motorické dovednosti. Hudební box je dodáván s jednou z pěti náhodně vybraných melodií spánku. Máte-li dotazy ohledně zvláštních přání melodie, obraťte se na výrobce. Šátek na krk je pevně připevněn, takže jej nelze spolknout. Oči a ústa jsou láskyplně vyšívané. Cuddly měkké tkaniny jsou vysoce kvalitní a vydrží i časté praní v pračce na vlnu.

Hračka je vybrána k mytí - stačí otevřít bezpečnostní zip pomocí sponky na papír (viz pokyny). Hudební skříň je pro dítě vhodná od začátku a před narozením je často umístěna na bříško mumie. Spát dobře, miláčku! sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlené konstrukci. Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Již od začátku vytváříme svět rodin mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 22 x 14 x 9 cm
  • Materiál uvnitř: 100% ovčí vlna
  • Materiál venku: 100% organická bavlna
  • Věk: od 0 měsíců
Pozor
The hudební mechanismus se nemusí dostat do rukou kojenců a malých dětí a musí se po umytí vrátit do hudební skříně!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® hudební ovce Clock Green
1.043 Kč