sigikid hudební skříňka Mariechen
Cena
752 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268582

EAN: 4001190391417

sigikid hudební skříňka Mariechen
Tento text je přeložen automaticky.
Mariechen přináší do dětského života barvu!

Šťastný a v dobré náladě malý beruška z domu sigikid hučí přes dětský pokoj. Jemné jemné barvy dodávají plyšové dětské sérii zvláštní nádech. Dárky pro kojence: Od Schnuffeltuch, přes chrastítko až po hudební skříňku se v tomto produktovém světě najde vše, co si srdce dítěte přeje. Měkké měkké mikrovlákno a diskrétně vzorované bavlněné tkaniny dodávají dětské hračce nezaměnitelný sigikid - Touch.

Měkce polstrované hodiny berušky hrají jemnou melodii spánku a poskytují tak uklidňující upadající rituál usínání. Oči a ústa jsou vyšívané. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní. Hrací mechanismus lze pro praní vyjmout - jednoduše otevřete bezpečnostní zip pomocí kancelářské sponky (viz pokyny) a berušku lze prát v pračce při 30 ° C. Hudební skříňka je vhodná pro dítě hned od začátku a často se před narozením umisťuje na žaludek matky.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále vyvíjejí zkoušky v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES ve vývoji a výrobě výrobků. Zůstává tedy věrný tomu, aby ukázal svůj hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 24 x 24 x 7 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Snadno ošetřitelný do 30 ° C, před praním odstraňte hudební skříňku
  • Věk: od 0 měsíců

esteem
Mechanismus nesmí spadnout do rukou kojenců a batolat a po umytí musí být umístěn zpět do hudební skříně!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid hudební skříňka Mariechen
752 Kč