Dnes 20% sleva na módu!
Dnes 20% sleva na módu!
Zkopírujte slevový kód:
HSAF9135
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
sigikid hudební skříňka medvěd Boschel

sigikid hudební skříňka medvěd Boschel


Varianta:
  • sigikid hudební skříňka medvěd Boschel
  • sigikid Hrací hroch dot
  • sigikid Music box Forest Fox

Cena
920 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268572

EAN: 4001190390212

sigikid hudební skříňka medvěd Boschel
Tento text je přeložen automaticky.
Boschel Bear - silný společník hned od začátku!

Medvídek plyšový je vhodný i pro chlapce a dívky. Shaggy plyšová srst je jeho ochranná známka. Od Schnuffeltuch přes hudební skříňku až po Kuscheldecke jsou všechny články o potřebách kojenců v této sérii. Měkké materiály dělají dětskou hračku mazlivou a poskytují příjemný a zajímavý pocit.

Měkce vycpané hudební hodiny s medvídkem hrají jemnou melodii spánku a poskytují tak uklidňující spánek. Hnědá látka je vyrobena z vysoce kvalitního plyšového materiálu, který svou strukturou vytváří skvělý vzhled. Bavlněná kombinace pruhovaného dresu, jemné šňůry a jablko zelené prosté látky propůjčuje medvědě nezaměnitelný výrazný vzhled. Oči a ústa jsou vyšívané.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a odolávají častému praní. Hrací mechanismus lze pro praní vyjmout - jednoduše otevřete bezpečnostní zip pomocí kancelářské sponky (viz pokyny) a medvěda lze prát při 30 ° C v pračce. Hudební skříňka je vhodná pro dítě hned od začátku a často se před narozením umisťuje na žaludek matky.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále vyvíjejí zkoušky v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES ve vývoji a výrobě výrobků. Zůstává tedy věrný tomu, aby ukázal svůj hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 28 x 10 x 11 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Snadno ošetřitelný do 30 ° C, před praním odstraňte hudební skříňku
  • Věk: od 0 měsíců

esteem
Mechanismus nesmí spadnout do rukou kojenců a batolat a po umytí musí být umístěn zpět do hudební skříně!

Příslušenství

Cena
1.431 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid hudební skříňka medvěd Boschel
920 Kč