sigikid ® Hvězdička z látky na šňupání Green
eko

sigikid ® Hvězdička z látky na šňupání Green


Cena
666 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A330650

EAN: 4001190395422

sigikid ® Hvězdička z látky na šňupání Green
Tento text je přeložen automaticky.
NATURAL - SUSTAINABLE - FAIR - ECOLOGICAL - BIO: Udržitelné produkty, spravedlivě a zodpovědně vyrobené v Evropě, přírodní materiály z kontrolovaného ekologického pěstování a esteticky propracovaný Design jsou základy, na které sigikid klade důraz při vytváření řady GREEN .

Všechny tkaniny použité v této řadě jsou 100% ekologické - svrchní tkaniny z kontrolovaného ekologického pěstování (kbA) a jako výplňový materiál je použita ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v kolekci GREEN jsou rovněž ekologické a zdravotně nezávadné.

Hvězda o průměru 14 cm s uzlovým kroužkem z bukového dřeva je mazlící a zároveň uchopovací hračka. Je to ideální hračka pro první fáze probouzení vašeho malého miláčka. Látka má záměrně takovou velikost, aby ji mohly snadno uchopit a držet i malé dětské ručičky. Pěkná hvězda s uzlovými špičkami je připravena k prozkoumání všemi smysly a pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte.
Směs různých barev: Orange , zlatožluté, tyrkysové, bílé, béžové a různých materiálů: žerzeje, veluru, plyše a přírodního, hladkého bukového kroužku nabízí vizuální a haptickou rozmanitost.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní při 30° v pračce v cyklu pro vlnu. Dětská hračka se doporučuje od 3. měsíce života.
sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design . Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky při vývoji a výrobě výrobků v souladu se směrnicí 2009/48/ES o hračkách. Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a přinášejí rodičům i dětem dobrý pocit.
Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samého začátku děláme svět rodin přítulnějším a barevnějším.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 14 x 14 x 2 cm
  • Materiál: 100 % organická bavlna, kroužek z bukového dřeva
  • Péče: Lze prát na 30° v pracím cyklu na vlnu, před praním odstraňte dřevěné části.
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Hvězdička z látky na šňupání Green
sigikid ® Hvězdička z látky na šňupání Green
666 Kč