sigikid Kočárek pro panenky, bílý

sigikid Kočárek pro panenky, bílý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

1.889 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A200777

sigikid Kočárek pro panenky, bílý
Kočárek pro panenky z březového dřeva je kouzelný a navíc přirozeně stabilní. Dřevěný podvozek má dlouhou životnost a vyzývá k poznávacím výletům. Pěkné lakování zaujme. Kočárek se dodává s polštářkem a dekou z exkluzivních látek Sigikid. Ty se dají přirozeně prát na 30°C. Dřevěná kolečka jsou tichá, protože mají po obvodu tvrdou gumu. Kočárek pro panenky se dodává v jednotlivých dílech. Je třeba ho smontovat podle obrázkového návodu. Výška rukojeti je 46 cm. Sigikid doporučuje kočárek od 18 měsíců. Jsou každopádně ale děti, které umí chodit ve 12 nebo 14 měsících, které mají již dříve radost z tohoto kočárku.

Podrobnosti:
  • Velikost: 48 x 26 x 38 cm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

sigikid Kočárek pro panenky, bílý
1.889 Kč