Znásobte si babypoints
Znásobte si babypoints
dnes
7x více bodů
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
sigikid® Krokodýl Patchwork, zelená
Cena
1.368 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A261336

EAN: 4001190389858

sigikid® Krokodýl Patchwork, zelená
Organický skrz na skrz – tak prezentuje výrobce svojí značku „sigikid-Green“. Všechny látky použity v této řadě jsou 100% organické, svrchní materiál je z kontrolovaného ekologického zemědělství(kbA) a jako plnící materiál je využita ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy jsou v této kolekci vždy prováděny na vodní bázi a jsou chemicky neškodné. Všechny modely byly vyrobeny v Evropě v rámci tzv. "Zelené elektřiny" z obnovitelných zdrojů.

K zelené sérii se právě připojili i plyšová zvířátka. Svojí inovativní kombinací materiálů a vzorů se stávají skutečnou pastvou pro oči. Tulení, mazlení, tahání, příběh nebo tajemství, unese plyšový krokodýl bez problémů. Aligátor je vyroben z obzvláště měkkých materiálů a vyzývá k vizuálním i haptickým podnětům. Toto plyšové zvířátko je vhodné pro děti od narození.

Toto plyšové zvířátko je vhodné pro děti od narození. Dlouhé paže plyšového zvířátka zvou k pomazlení. Oči jsou ručně všité. Zvířátko je vyplněné ovčí vlnou a proto musí praný v pracím cyklu vlny při teplotě 30°C. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 40 x 12 x 15 cm
  • Materiál: 100 % kbA-bavlna; plnění: 100% ovčí vlna
  • Lze prát na 30 °C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid® Krokodýl Patchwork, zelená
1.368 Kč