sigikid Lunchbox Pony OnTour
Varianta:
 • sigikid Lunchbox Pony OnTour
 • sigikid lunchbox Chameleon OnTour
 • sigikid lunchbox Dino OnTour
 • sigikid lunchbox Lion OnTour

Cena
192 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291924

EAN: 4001190250868

sigikid Lunchbox Pony OnTour
Tento text je přeložen automaticky.
sigikid je jedním z předních výrobců konvenčních dětských plechovek v Evropě. Po celá léta byly polední boxy kolem témat Pinky Queeny, Sammy Samoa a mnoho dalších návrhů velmi úspěšné. Vzhledem k poptávce po poněkud plošší chlebové krabičce, která se dobře hodí i do školní brašny, nyní sigikid nabízí také skvělou variantu v praktické velikosti 17,5 x 9 x 5 cm.

Velká růžová polévka na oběd s malý poník, který se nešťastně usmívá, je ideální pro hlad mezi nimi, a proto je dokonalým společníkem pro děti - ať už pro školu, školku nebo výlet s celou rodinou. Individuálně posuvná a odnímatelná přepážka uvnitř odděluje ovoce nebo zeleninu od chleba. Zůstane tak drobná a nezjemní. Silikonový těsnící kroužek ve víku a boční uzávěry klapek zajišťují pevné uzavření cínu.

Zdraví dítěte je v popředí. To zahrnuje vysoký standard kvality ve vývoji a výrobě a speciální výběr materiálů. Krabice je vyrobena z polypropylenu bezpečného pro potraviny (PP), neobsahuje žádné plastifikátory, a proto je přirozeně bez obsahu Bpa. Materiál má dobré bariérové ​​vlastnosti proti tukům a vlhkosti a je také odolný vůči slabým kyselinám např. Z ovoce nebo okurek. Kromě toho je PP odolný vůči teplu až do 100 stupňů a lze jej snadno recyklovat.

Značka sigikid znamená produkty vhodné pro děti, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Svět rodin děláme od začátku mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 17,5 x 9 x 5 cm
 • Krabička na materiál 100% PP (polypropylen)
 • Víčko na materiál 100% PS (polystyren)
 • Materiál zpracovává 100% ABS (akrylonitril- Butadien-styrenový kopolymer)
 • Silikonový těsnící kroužek ve víku
 • Čištění: Kartonové myčky bezpečné, víčko není
 • Věk: od 24 měsíců
Pozor
Nenechávejte vroucí horkou vodu přes víko, motiv se může rozmazat! Před prvním použitím opláchněte. Víko není vhodné do myčky!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Lunchbox Pony OnTour
192 Kč