sigikid® maňásek Kroko, Sweety

sigikid® maňásek Kroko, Sweety


  • sigikid® maňásek liška, Sweety

Cena
930 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A261356

sigikid® maňásek Kroko, Sweety
Pojď si se mnou hrát! Při hraní rolí nezná fantazie hranic. Děti rádi dychtivě naslouchají a poslechnou, pokud o vyčištění zubů nebo odchod do postele požádá krokodýl.

Do otvoru v plyšové hračce se snadno vejde ruka mámy i táty. Horní a spodní čelist může být prsty oddělena, takže se krokodýlova tlama může pohybovat.

A pokud zvíře neposlouží jako loutka, může být díky jeho vatovému plnění stejně dobře použit i jako plyšová hračka a společník přes den i noc.

Velké černé umělohmotné oči jsou zafixované zezadu. Pro potvrzení jejich upevnění se provádí zkouška tahem. Za použití tažného zařízení po dobu 10 sekund se potvrdí správná fixace. Když se tento krokodýl ušpiní, lze jej vyprat v pračce. Snadno je jej lze prát při teplotě 30 °C. Měkký krokodýl je 38 cm velký a vhodný pro děti od 2 let.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 38 x 16 x 21 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Lze prát na 30 °C
  • Věk: od 24 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid® maňásek Kroko, Sweety
930 Kč
Top značky