sigikid Mincovna Gripper Bunny, Urban Baby Edition

sigikid Mincovna Gripper Bunny, Urban Baby Edition


 • sigikid Cat, Urban Baby Edition
 • sigikid Touchling Rabbit pink, Urban Baby Edition

Cena
284 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A261129

EAN: 4001190390427

sigikid Mincovna Gripper Bunny, Urban Baby Edition
Tento text je přeložen automaticky.
Šedé a pastelové odstíny jsou prostě totéž. sigikid předefinuje tento trend a představuje okouzlující edici Urban baby ve stylu přátelském dětem. Kombinace graficky reliéfní tkaniny prošívané diamantem, barevného pruhovaného dresu a plyšového měkkého mikrovlákna vytváří módní akcenty a dává dětské hračce nezaměnitelný sigikid - Touch.

Od Schnuffeltuch přes hudební skříňku až po Schmusedecke najdete všechny články přibližně kolem potřeb dětí v této sérii. Dřevěný chapač se doporučuje od narození a může být velmi dobře držen prstencovou formou. Chrastítko pracovalo v králičí hlavě odměňuje první pokusy o pohyb s měkkým zvukem. Dřevěný kroužek může být také užitečný pro kojení, protože poskytuje úlevu pro dítě pouhým žvýkáním.

Různé textilie nabízejí vašemu dítěti haptické podněty. Horní část králíka je připevněna k prstenci z bukového dřeva pomocí suchého zipu a může být proto odstraněna pro mytí.

Všechny materiály jsou zpracovány ve vysoké kvalitě a vydrží i časté praní. sigikid Zvláštní důraz je kladen na vybrané materiály a promyšlený design. Zůstává tedy věrný tomu, aby ukázal svůj hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Details:
 • Rozměry: 14 x 10 x 5 cm
 • Materiál: Vnější: 55% polyester, 45% bavlna Uvnitř: 100% polyester
 • Lze prát při 30 ° C
 • Věk: od 0 měsíců
 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Mincovna Gripper Bunny, Urban Baby Edition
  284 Kč