sigikid Mini polar bear, Green

sigikid Mini polar bear, Green


  • sigikid Mini Crocodile, Green
  • sigikid Mini fox, Green

Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A261331

EAN: 4001190389605

sigikid Mini polar bear, Green
Tento text je přeložen automaticky.
Inspirován přírodou, organický skrz a skrz - tak se prezentuje motiv značky „sigikid - Green“. Všechny textilie použité v této sérii jsou 100% organické - vnější textilie pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování, ovčí vlna se používá jako výplňový materiál. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou na vodní bázi a chemicky neškodné. Všechny modely jsou vyráběny v Evropě pomocí zelené elektřiny.

Čtyři nové malé plyšové hračky byly speciálně přizpůsobeny potřebám kojenců. Mazlení, mazlení, sání na pažích a nohou - váš malý miláček to všechno dokáže bez váhání s tímto malým medvědem. Použitý plyšový plyš a pruhovaný trikot nabízejí optické a hmatové kouzlo. Vysoce kvalitní plyšová hračka je vhodná již od narození. Oči jsou vyšívány ručně. Okouzlující medvěd je naplněn ovčí vlnou, a proto musí být v cyklu praní vlny jemně prát při 30 ° C. Zůstává tedy věrný tomu, aby ukázal svůj hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 22 x 12 x 8 cm
  • Materiál: 100% organická bavlna Výplň: 100% ovčí vlna
  • vlna nastavení
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Mini polar bear, Green
566 Kč