sigikid ® Mobilní včely
Varianta:
  • sigikid ® Mobilní včely
  • sigikid závěsná letadla

Cena
674 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292354

EAN: 4001190425365

sigikid ® Mobilní včely
Tento text je přeložen automaticky.
Tento krásný mobilní telefon s včelími závěsy je obzvláště detailně propracovaný a nabízí první zábavu pro vaše dítě v kolébce, v postýlce nebo na přebalovacím pultu.
Krásné, jak se včely pohupují sem a tam. Čtyři pilné včelky a květina uprostřed jsou samostatně připevněny na šňůrce a nakloněny směrem dolů, aby je dítě ležící pod nimi dobře vidělo. Zvědavé oči zvědavého dítěte sledují vše, co se hýbe. Zpočátku rozeznávají pouze obrysy, protože v prvních měsících je dítě ještě krátkozraké. Později se váš malý poklad naučí rozlišovat předměty podle barvy a tvaru. Začne se natahovat a pozorně sledovat, co se pohybuje nad kolébkou. Všechny mobilní telefony sigikid lze snadno připevnit k samostatně dostupnému držáku mobilu pomocí smyčky nebo háčku. Samostatně je k dispozici také hrací skříňka, která otáčí mobil a hraje Brahmsovu ukolébavku. Pohyblivé hračky jsou užitečnou hračkou pro děti v prvním roce života, protože podporují rozvoj vašeho oblíbence a bystří smysly. Dětské hračky jsou vhodné od narození. sigikid klade zvláštní důraz na vybrané materiály a promyšlené Design .

Značka sigikid představuje plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dělají dobře rodičům i dětem. Již více než 50 let se sigikid řídí jasnou zásadou: FIRST CLASS FOR KIDS! Svět rodin je díky nám od samého začátku přítulnější a barevnější.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka):
  • Materiál uvnitř: 100 % polyester
  • Péče: Ruční praní
  • Věk: od 0 měsíců
Pozor
Mobily nejsou hračky! Mobilní telefon slouží pouze k vizuální stimulaci. Mobilní telefon musí být vždy připevněn mimo dosah dítěte kvůli nebezpečí udušení způsobenému malými částmi, které mohou být spolknuty. Mobilní telefony by měly být vždy umístěny mimo dosah kojenců a batolat. Jakmile se dítě dokáže postavit na ruce a kolena, měli byste mobilní telefon odstranit, protože pak hrozí nebezpečí, že se do něj dítě zamotá.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid ® Mobilní včely
sigikid ® Mobilní včely
674 Kč