5 KUPÓNŮ PRO VÁS
5 KUPÓNŮ PRO VÁS
SLEVA
až 1500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
sigikid music box moon - sigimix

sigikid music box moon - sigimix


Cena
468 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269287

EAN: 4001190422890

sigikid music box moon - sigimix
Tento text je přeložen automaticky.
sigimix Baby System - pro flexibilní kombinaci tematických postav na mobilu, karavanovém řetězci, hudební skříňce nebo aktivním luku.

Sigikidní zvířecí postavy jsou známé svou vysokou kvalitou a především designem pro děti. Ať už jde o les, vodu, farmu nebo louku, jsou propracované uchopovací hračky nesrovnatelně měkké a vytvořené se spoustou lásky. Nebylo by skvělé, kdybyste tyto postavy mohli v dětství používat více?

Od této chvíle můžete! Ukázali, že Design přišel s důmyslným systémem:
Existuje základní mobilní telefon s hvězdami a měsícem. Jako obvykle má sigikid dvě patra a na konci čtyř pásů jsou připojena tlačítka. Zvířata z obrázkových sad můžete k těmto knoflíkům připojit podle své nálady, protože každá postava z přívěskových sad má na horním konci malou smyčku. Při výměně plenek nebo v posteli je tedy dítě mobilem dobře baveno. -
Nyní je na programu výjezd s kočárkem? Žádný problém, jednoduše rozepněte zvířata a připojte je ke knoflíkům na základním řetězu kočárku. Základní Moon Clock a Spielbogen jsou zcela nové.

Všechny tyto základní modely fungují podle stejného principu a úchyty můžete k tlačítkům připojit pomocí malých smyček. Mechanismus může být vyjmut z měsíce pro mytí. Stejně jako všechny články z dětského systému je i Musikmond vhodný i pro kojence od narození.

Jak je obvyklé, všechny materiály jsou vysoce kvalitní a tento design je dobře promyšlený. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Podrobnosti:
  • rozměry: 22 x 19 x 5 cm
  • Melody se dodávají v různých rozměrech
  • Materiál: 100% polyester
  • Snadno ošetřitelný do 30 ° C, před praním odstraňte hudební skříňku
  • Věk: od 0 měsíců

úcta
Mechanismus nesmí spadnout do rukou kojenců a batolat a po umytí musí být umístěn zpět do hudební skříně!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid music box moon - sigimix
468 Kč