10% SLEVA = Děkujeme!
10% SLEVA = Děkujeme!
Kód:
DEKU6765
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
sigikid music box spots Frog

sigikid music box spots Frog


Cena
654 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268589

EAN: 4001190391509

sigikid music box spots Frog
Tento text je přeložen automaticky.
Flecken Frog - obrovské oči, barevné skvrny a travně zelená pleť, to jsou jeho ochranné známky.

Populární postava ze sigikidové série Patchwork - Sweety je nyní k dispozici také jako dětská dárková série. Od šňupacího tabáku po rachot až po hudební skříňku - všechny dětské hračky v modelové řadě splňují vysoké estetické požadavky sigikid baby Design a nabízejí vašemu dítěti haptický zážitek od prvního dne. Díky materiálové kombinaci zeleného bavlněného medvídka, pruhovaného jednotného dresu a dalších exkluzivních barevných sigikidových tkanin je žába skutečným poutačem.

Měkká polstrovaná žabí hudba hraje jemnou spánkovou melodii a poskytuje tak uklidňující spánek rituál. Oči jsou našité a ústa jsou vyšívaná. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní. Hrací mechanismus lze pro praní vyjmout - jednoduše otevřete bezpečnostní zip pomocí kancelářské sponky (viz pokyny) a dětskou hračku lze prát v pračce při 30 ° C. Hračku lze také prát v pračce. Hudební skříňka je vhodná pro dítě hned od začátku a často je před narozením kladena na žaludek maminky.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále vyvíjejí zkoušky v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES ve vývoji a výrobě výrobků. Zůstává tedy věrný tomu, aby ukázal svůj hlavní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 28 x 10 x 7 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: Normální prací cyklus 30 ° C
  • Před mytím vyjměte hudební skříňku
  • Věk: od 0 měsíců
úcta
Mechanismus musí být před praním odstraněn a nesmí spadnout do rukou kojenců a malých dětí. Po umytí musí být mechanismus umístěn zpět do hudební skříně!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid music box spots Frog
654 Kč