sigikid music box zajíc Blue Collcetion

sigikid music box zajíc Blue Collcetion


Cena
494 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241401

EAN: 4001190418404

sigikid music box zajíc Blue Collcetion
Tento text je přeložen automaticky.
sigikid BLUE COLLECTION - barevná dětská hračka vyrobená z jemného veluru.

Vypracované plyšové postavy vyvolávají dětem úsměv do tváře. Když zatáhnete za červenou rukojeť, hraje jemně polstrovaná hudební skříňka jednu ze čtyř známých melodií spánku a poskytuje tak uklidňující spánkový rituál. Díky malé smyčce v krku lze plyšové hudební hodiny snadno připojit k dětské postýlce nebo kočárku.

Měkké materiály nabízejí příjemný pocit. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní. Integrovaný hrací mechanismus lze pro praní vyjmout - jednoduše otevřete bezpečnostní zip pomocí kancelářské sponky (viz pokyny) a plyšová hračka lze prát v pračce při 30 ° C. Hudební skříňka je vhodná pro dítě hned od začátku a často je před narozením kladena na žaludek maminky.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Tímto způsobem zůstává věrný svému heslu: „První třída pro děti.“

Details:
 • rozměry: 22 x 13 x 10 cm
 • Materiál: Polyester
 • snadno ošetřitelný do 30 ° C
 • Věk: od 0 měsíců

 • úcta
  Před mytím vyjměte hudební skříň.
  Mechanismus nesmí spadnout do rukou kojenců a batolat. Zip by měl obsluhovat pouze dospělý. Hračka může být dána dítěti pouze se správně uzavřeným zipem.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid music box zajíc Blue Collcetion
  494 Kč