sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini ovce, 20 cm

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini ovce, 20 cm


  • sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini žába, 20 cm
  • sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini kráva, 20 cm

Cena
580 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268387

EAN: 4001190388752

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini ovce, 20 cm
Tento text je přeložen automaticky.
„Ach dobře! - Rodina a přátelé: Mazliví přátelé jedou na objížďkách k novým vzrušujícím dobrodružstvím. Medvěd, pes, liška a prase sedí před kokpitem - ale ne, ne sám, ale společně s myš, ovce a zajíc, kteří se starají o to, aby medvěd neradil příliš rychle! Medvědí příbuzní sedí dobře za ním, ale kolem ledního medvěda je zima jako v zimě. Ach, drahá kočka a žába jittering také, ale naštěstí má slon oteplovací břicho. Na zadním sedadle sedí samice a kráva, jediný, který stále chybí, to jste VY!

Ovce nemusí být nejchytřejší kolegou, ale oni jsou nejvěrnější v celé komoře. S ním Ach Good! prochází tlustým a tenkým, s přítelem je všechno jen napůl špatné. Toto plyšové zvíře je 20 cm vysoké, měkké a plyšová a pratelné při 30 ° C při praní Je vhodný pro malé i velké děti a doporučuje se od 6 měsíců. Zvláštnost této krásné plyšové animy l je jeho srdcervoucí pohled.

Fan komunita Ach Good! rodina je nezměrná a je potěšena nárůstem. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a myšlenkám Design out. sigikid - láska k životu!

Podrobnosti:
  • Velikost: 20 cm
  • Svršek: Polyester. Výplň: polyesterová vata
  • Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini ovce, 20 cm
580 Kč