sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini žába, 20 cm

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini žába, 20 cm


  • sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini ovce, 20 cm
  • sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini kráva, 20 cm

Cena
610 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268374

EAN: 4001190388806

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini žába, 20 cm
Tento text je přeložen automaticky.
„Ach dobře! - Rodina a přátelé: Mazliví přátelé jedou na objížďkách k novým vzrušujícím dobrodružstvím. Medvěd, pes, liška a prase sedí před kokpitem - ale ne, ne sám, ale společně s myš, ovce a zajíc, kteří se starají o to, aby medvěd neradil příliš rychle! Medvědí příbuzní sedí dobře za ním, ale kolem ledního medvěda je zima jako v zimě. také, ale naštěstí slon má oteplovací břicho. Na zadním sedadle sedí samice a kráva, jediný, který stále chybí, to jste VY!

Žába miluje zpěv ve skupině, jeho falešné chvění je docela šňupavý tabák. Ve vodě je však nepřekonatelně dobrý a ukazuje svou odvahu jako plavčík. Hudební plyšová hračka je vysoká 20 cm, plyšová měkká a omyvatelná při 30 ° C v pračce. Je vhodná pro malé a velké děti a doporučuje se od 6 měsíců. Zvláštní věcí na tomto krásném plyšovém zvířeti je jeho srdcervoucí loo k.

Fan komunita Ach Good! rodina je nezměrná a je potěšena nárůstem. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a myšlenkám Design out. sigikid - láska k životu!

Podrobnosti:
  • Velikost: 20 cm
  • Svršek: Polyester. Výplň: polyesterová vata
  • Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid Oh dobře! & Přátelé - Mini žába, 20 cm
610 Kč