sigikid opice, zelená
Varianta:
  • sigikid opice, zelená
  • sigikid žába, zelená
  • sigikid ® Upínací kroužek Boller Schäfle

Cena
516 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291131

EAN: 4001190393015

sigikid opice, zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Trvale udržitelné výrobky, vyráběné spravedlivě a odpovědně, přírodní materiály z řízené ekologické kultivace a esteticky náročného designu, jsou základem, na kterém je založena tvorba série „Zelená“.

Všechny látky použité v této řadě jsou 100% organický - vnější textilie pocházejí z řízeného organického pěstování (kbA), jako výplňový materiál se používá panenská ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou také na vodní bázi a chemicky bezpečné. Články řady jsou ideální jako dárek k narození nebo křtu. Roztomilá opička s vyšívanými očima a věrným vzhledem je připravena k prozkoumání všemi smysly. Dětská hračka je vyrobena z měkké plyšové tkaniny a modrého a bílého pruhovaného dresu - vše z organické bavlny. Hlava a tělo jsou plné 100% čisté nové ovčí vlny. Přibližně 18 cm vysoká uchopovací hračka je ideální pro malé dětské ruce, a proto je ideální hračkou pro první fáze bdění dítěte. Zvláštní zábavnou funkcí je vestavěný chrastítko - skvělá odměna za úspěšné pokusy o uchopení. Prsten z bukového dřeva ve tvaru květu, který opice pevně drží svými dlouhými pažemi, nabízí rozmanitost pro dítě a může být dotykem a prozkoumáván ústy podle přání, protože je vyroben z nádherně hladkého a přírodního FSC certifikovaného buk dřevo


S praktickými popruhy na zadní straně opice lze uchopovací hračku připevnit k kočárku, autosedačce nebo dětské postýlce jako přívěs, a proto je vždy na dosah. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní v cyklu vlny pračky. Kroužek z bukového dřeva lze před praním odstranit a vyčistit vlhkým hadříkem. Dětská hračka se doporučuje pro zavěšení, uchopení a chrastění od 3. měsíce života Design. sigikid Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Svět rodin děláme od začátku mazlivější a pestřejší.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 18 x 6 x 6 cm
  • Dřevěný prsten z kvalitního bukového dřeva
  • Vnější materiál: 100% organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% ovčí vlna
  • Čištění: Před praním odstraňte dřevěné části
  • Věk: od 3 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid opice, zelená
516 Kč