Sigikid ovečka Emmala - Sweety

Sigikid ovečka Emmala - Sweety


  • sigikid ovečka Emmala střední - Sweety
  • sigikid ® plyšová hračka ovce Emmala, velká - Sweety

Cena
307 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269323

EAN: 4001190423675

Sigikid ovečka Emmala - Sweety
Emmala - pomůžeš mi počítat ovečky?

Tato ovečka vykouzluje úsměv na tváři dětí již téměř 10 let. Nyní má tato ovečka za sebou facelift a těší se na mazlení s novou generací dětí. Hodnotná ovečka doprovází Vašeho miláčka v dobrém i zlém a sdílí s ním stůl i postel. Z tohoto důvodu je vhodné dbát při výběru zvířátka na mazlení maximální pozornost nejlepší kvalitě. Nový materiál je jemný jako obláčky a svádí k mazlení a hlazení. Dlouhé ruce a nohy propujčují ovečce jedinečný nádech rozvátého plyšaká, barevný šátek, který je napevno přišit na zvířátku, dodává šmrnc navíc.

Velké černé umělohmotné oči jsou zafixované zezadu. Pro potvrzení jejich upevnění se provádí zkouška tahem. Za použití tažného zařízení po dobu 10 sekund se potvrdí správná fixace. Výraz obličeje je vyšívaný s láskou.

Emmala je měkce vyplněna polyesterovou vatou. Plyšák je pratelný na 30°C v pračce, a časté praní vydrží. Akreditovanými institucemi se neustále kontrolují vývoj a produkce podle směrnice pro hračky 2009/48/EG. Sigikid zůstává věrné svému krédu: FIRST CLASS FOR KIDS. Ovečka je 15 cm velká a vhodná pro děti od 12 měsíců. Je k dostání ve třech velikostech.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 15 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Lze prát na 30 °C
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Sigikid ovečka Emmala - Sweety
307 Kč
Top značky