sigikid Papa & Me Gripper Tool Set Girl

sigikid Papa & Me Gripper Tool Set Girl


Cena
523 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268533

EAN: 4001190423422

sigikid Papa & Me Gripper Tool Set Girl
Tento text je přeložen automaticky.
Společně jsme silní!

V sigikidové řadě PAPA & Mně se točí kolem potomků a jejich PAPA. Pokud se postará o ty nejmenší, nebude to nuda. Myslím, že to je způsob, jak si tatínky hrají se svými dětmi. Otcové obvykle tráví se svými potomky méně času než matky. Tentokrát se však obvykle používá velmi intenzivně a poněkud divočeji a potomci to milují. Táta si myslí, že technologie a nástroje jsou v pohodě, takže zábavné aktivní hračky ze sekce nástrojů jsou právě pro vaše oblíbené.

Řemeslné dovednosti jsou tak doslova vloženy do kolébky malých dívek. Zábava do-it-yourself začíná třemi sladkými upínacími popruhy již od 3. měsíce života. Pila obsahuje praskající fólii, a proto vás vybízí k prozkoumání. V kladivu je vrzání a samozřejmě nesmí chybět klíč.

Láska navržená sada nabízí čistou zábavu odpovídající věku a podporuje zdravý vývoj senzorických a pohybových schopností vašeho dítěte. Měkký materiál je vyroben z polyesteru a vydrží časté praní při 30 ° C v pračce.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný základní princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Details:
 • Kolekce speciálně pro Super Papas
 • Výjimečný design a materiály přátelské k dětem
 • Nabídněte první zábavnou hru
 • Kombinace třídílného kladiva, pily a klíče
 • Dobře leží v kojencích malou ruku
 • Snadno se čistí, lze prát v pračce při 30 ° C
 • Rozměry: 16 x 23 x 4 cm
 • Materiál: Polyester
 • Věk: od 3 měsíců

 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  sigikid Papa & Me Gripper Tool Set Girl
  523 Kč
  Top značky