sigikid Patchwork Sweety XXL - medvěd
Momentálně vyprodáno

sigikid Patchwork Sweety XXL - medvěd

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241589

sigikid Patchwork Sweety XXL - medvěd
Mazlení ve velkém stylu!

Dlouhodobě úspěšná série patchwork Sweetys dostala další přírůstek. Rodina nádherných plašových zvířátek byla rozšířena o tři 80 cm sourozence. Ať už v noci jako plyšový společník v posteli, nebo místo polštáře ve čtecím koutku, XXL mazlíčka lze používat mnoha způsoby. Znakem těchto výjimečných mazlíčků je

barevná směs materiálů, pestré proužky a skvělé vzory, které se kombinují s měkkým plyšem.

Objímání, mazlení, hlazení, vyprávění tajemství, zažívání dobrodružství ... - milý sladký medvidek má pro vaše dítě uši otevřené. Hnědý měkký plyš a mnoho různých bavlněných materiálů činí z medvídka měkoučkého společníka. Dlouhé nožičky plyšového zvířátka zvou k pomazlení. Kočička je měkce vyplněna polyesterovou vatou. Velké černé umělohmotné oči jsou zafixované zezadu. Pro potvrzení jejich upevnění se provádí zkouška tahem. Za použití tažného zařízení po dobu 10 sekund se potvrdí správná fixace. Když se tento obřík ušpiní, lze jej vyprat v pračce.

Snadno je jej lze prát při teplotě 30 °C. Medvídek je 80 cm velký a vhodný pro děti od 12 měsíců.

Detaily výrobku:
  • Materiál: 75% polyester, 15% bavlna, 10% polyakryl; vnitřní: 100% polyester
  • Rozměry: 80 cm
  • Lze prát na 30°C
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.