sigikid plyšová hračka Ježek - Sweety

sigikid plyšová hračka Ježek - Sweety


  • sigikid plyšová hračka jezevec - Sweety
  • sigikid Koala plyšová hračka - Sweety

Cena
584 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269320

EAN: 4001190423248

sigikid plyšová hračka Ježek - Sweety
Tento text je přeložen automaticky.
Soooo plyšová a neobvykle načechraný - nikdy tě nenechám jít!

Ježek z kolekce Sweety přesvědčí svými obzvláště měkkými materiály - není zde zaručeno nic. Velké knoflíkové oči a láskyplně vypracovaná tvář dodávají plyšové hračce věrný a blízký pohled. Hýčkejte mě a projděte se mnou hustým a tenkým!

Vysoce kvalitní plyšový materiál je jemně vyplněn polyesterovou vatou. Malý plastový granulát ve spodní části, ramena a nohy umožňují jezuci dobře sedět a podporovat typický znak sigikid. Plastová oka jsou připevněna pojistnými podložkami na zadní straně. Provede se zkouška tahem k potvrzení upevnění. Tažné zařízení táhne po dobu 10 sekund, a tím potvrzuje správnou fixaci.

A pokud ježek jednou zašpiní, vložte jej do pračky. Lze prát při 30 ° C bez problémů. Tato plyšová plyšová hračka o velikosti cca. 32 cm je doporučeno pro malé děti od 1 roku. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a zprostředkovávají dobrý pocit rodičům i dětem. Již více než 50 let sledujeme jasný jasný princip: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI!

Podrobnosti:
  • Rozměry: 32 x 18 x 18 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid plyšová hračka Ježek - Sweety
584 Kč