sigikid plyšová hračka medvěd Boschel

sigikid plyšová hračka medvěd Boschel


Cena
535 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A268566

EAN: 4001190390199

sigikid plyšová hračka medvěd Boschel
Tento text je přeložen automaticky.
Boschel Bear - silný společník hned od začátku!

Medvídek plyšový je vhodný i pro chlapce a dívky. Shaggy plyšová srst je jeho ochranná známka. Od Schnuffeltuch přes hudební skříňku až po Kuscheldecke jsou všechny články o potřebách kojenců v této produktové řadě. Měkké materiály dělají z extravagantního plyšového zvířete mazlivého a poskytují příjemný a zajímavý pocit.

28 cm vysoký medvěd se rychle stává největším pokladem vašeho oblíbeného - sdílí stůl a postel a později může medvěd také doprovázet vaše dítě na KITA. Hnědá textilní látka je vyrobena z vysoce kvalitního plyšového materiálu (polyester), který svou strukturou vytváří skvělý vzhled. Bavlněná kombinace pruhovaného dresu, jemné šňůry a jablko zelené prosté látky propůjčuje medvědě nezaměnitelný výrazný vzhled. Oči jsou vyšívané a šátek je pevně připevněn k medvědě několika stehy.

Zvíře je jemně vyplněno hygienickým polyesterovým vatováním a má na dně trochu plastového granulátu, takže medvěd může dobře sedět. Plastový granulát je všitý do dalšího bavlněného sáčku - proto je zaručeno, že korálky zůstanou na svém místě. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a vydrží časté praní. Medvídek je tedy vhodný již od narození.

sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlenému designu. Akreditované zkušební ústavy neustále vyvíjejí zkoušky v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES ve vývoji a výrobě výrobků. Zůstává tedy pravda, že se řídí jeho hlavním principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI

Podrobnosti:
  • Rozměry: 28 x 10 x 11 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Lze prát při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

sigikid plyšová hračka medvěd Boschel
535 Kč