Naše alternativa k vyprodanému výrobku

sigikid ® Plyšová hračka medvěd, zelená
Momentálně vyprodáno

Cena
911 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291229

EAN: 4001190393312

sigikid ® Plyšová hračka medvěd, zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Trvale udržitelné produkty, vyráběné spravedlivě a odpovědně, přírodní materiály z řízené ekologické kultivace a esteticky sofistikovaný Design jsou základy, na nichž je založena tvorba série „Zelená“.

Všechny látky použité v této řadě jsou 100% organické - vnější textilie pocházejí z řízeného organického pěstování (kbA), jako výplňový materiál se používá panenská ovčí vlna. Barvy a povrchové úpravy použité v této kolekci jsou také na vodní bázi a chemicky bezpečné. Díky výrobě zelené energie v Evropě je bilance CO2 těchto měkkých hraček vynikající. Kolekce sedmi plyšových hraček v tlumených barvách zaujme použitým vysoce kvalitním tkaným plyšem a klasickým designem. Materiál je úžasně měkký a nabízí hmatové kouzlo.

Čokoládový aden hnědý medvěd je cca. 36 cm vysoký a lze jej prát v pračce na vlnu při 30 ° C. Dlouhé paže a nohy dávají tomuto malému zvířeti jeho typický výrazný dotek a jsou pro děti velmi snadno uchopitelné. Oči a ústa jsou láskyplně vyšívány rukou. sigikid přikládá zvláštní význam vybraným materiálům a promyšlené konstrukci. Akreditované zkušební ústavy neustále provádějí zkoušky vývoje a výroby výrobků v souladu se směrnicí o hračkách 2009/48 / ES. Značka sigikid znamená plyšové výrobky, které vzbuzují emoce a dávají rodičům i dětem dobrý pocit. Po více než 50 let se značka řídila jasným principem: PRVNÍ TŘÍDA PRO DĚTI! Již od začátku děláme rodinu rodin mazlivější a barevnější.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 36 x 11 x 10 cm
  • Materiál venku: 100% organická bavlna
  • Materiál uvnitř: 100% nová vlna
  • Čištění: Cyklus praní vlny
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější